Verhelp je klachten met goede logopedie

De logopedisten van Logopediepraktijk Overvecht zijn specialisten in het verhelpen van alle logopedische klachten op het gebied van adem, stem, spraak, taal, slikken, gehoor, pre-logopedie en communicatie.

Maak direct een afspraak

Behandelingen

Wanneer u of uw kind stem- of keelklachten heeft, moeilijk slikt, stottert, onduidelijk spreekt, moeilijk op woorden kan komen, moeite heeft met het vormen van zinnen of een logisch verhaal, problemen heeft met horen of luisteren, lezen en schrijven, kan de logopedist u of uw kind helpen.

Klik hier voor meer informatie

Contact & Openingstijden

Maandag 8.00 – 17.30 uur
Dinsdag 8.00 – 17.30 uur
Woensdag 8.30 – 21.00 uur
Donderdag 8.30 – 17.30 uur
Vrijdag 8.30 – 17.30 uur

parkingsonNet-logo nvlf-logo kwaliteitsregister

Expertise

Meer dan 34 jaar ervaring met het verhelpen van logopedische klachten.
En de 2e praktijk in Nederland die de kwaliteitstoets heeft behaald.

Persoonlijke aandacht

Daarom wordt Logopediepraktijk Overvecht met een 9,6 beoordeeld
op de onafhankelijke beoordelingswebsite zorgkaartnederland.nl

Snel van uw klachten af

Bij Logopediepraktijk Overvecht is de gemiddelde behandelingsduur
3 weken korter dan het landelijk gemiddelde.

Wat anderen zeggen over ons:

Henriette en haar medewerkers zijn al vanaf 1982 actief in het Gezondheidscentrum Overvecht. Nog steeds streeft zij naar de hoogst haalbare kwaliteit van de zorg. Het is heerlijk om te zien met hoeveel passie zij zich inzet voor de patiënten, haar collega’s, de onderlinge samenwerking binnen het centrum en daarbuiten. Letterlijk bouwen aan een duurzame toekomst in Overvecht. Fantastisch.

Kees Vermaat

9,6

Zorgkaartnederland.nl

Henriëtte Delsing, MSc.

h.delsing@logopedieovervecht.nl

Sarah Jong

s.jong@logopedieovervecht.nl

Valesca Meihuizen

v.meihuizen@logopedieovervecht.nl

Martine Jochems

m.jochems@logopedieovervecht.nl

Tessa de Lorme

t.delorme@logopedieovervecht.nl

Anne-Lieke Guiljam

a.guiljam@logopedieovervecht.nl

Eveline Buijink

e.buijink@logopedieovervecht.nl

Wietske Sorgdrager

w.sorgdrager@logopedieovervecht.nl