Verhelp je klachten met goede logopedie

De logopedisten van Logopediepraktijk Overvecht zijn specialisten in het verhelpen van alle logopedische klachten op het gebied van adem, stem, spraak, taal, slikken, gehoor, pre-logopedie en communicatie.

Maak direct een afspraak

Behandelingen

Wanneer u of uw kind stem- of keelklachten heeft, moeilijk slikt, stottert, onduidelijk spreekt, moeilijk op woorden kan komen, moeite heeft met het vormen van zinnen of een logisch verhaal, problemen heeft met horen of luisteren, lezen en schrijven, kan de logopedist u of uw kind helpen.

Klik hier voor meer informatie

Contact & Openingstijden

Maandag 8.00 – 17.30 uur
Dinsdag 8.00 – 17.30 uur
Woensdag 8.30 – 21.00 uur
Donderdag 8.30 – 17.30 uur
Vrijdag 8.30 – 17.30 uur

parkingsonNet-logo nvlf-logo kwaliteitsregister

Expertise

Meer dan 34 jaar ervaring met het verhelpen van logopedische klachten.
En de 2e praktijk in Nederland die de kwaliteitstoets heeft behaald.

Persoonlijke aandacht

Daarom wordt Logopediepraktijk Overvecht met een 9,6 beoordeeld
op de onafhankelijke beoordelingswebsite zorgkaartnederland.nl

Snel van uw klachten af

Bij Logopediepraktijk Overvecht is de gemiddelde behandelingsduur
3 weken korter dan het landelijk gemiddelde.

Wat anderen zeggen over ons:

Al vele jaren werken wij prettig samen met de mensen van Logopediepraktijk Overvecht. Op vrijdag doet sinds een jaar of vijf een van de logopedistes de behandelingen bij ons op school. Het scheelt veel onderwijstijd voor de kinderen en het is heel praktisch voor ouders die een vervoers- of gezondheidsprobleem hebben. Veel kinderen  op CBS De Schakel zijn ooit voor kortere of langere tijd door een van de logopedistes van Logopediepraktijk Overvecht  onderzocht en/of behandeld!

De intern begeleiders van CBS De Schakel, Utrecht: Jannelies Dolmans (gr. 1 en 2) en Janet Klein (gr. 3 t/m 8)

9,6

Zorgkaartnederland.nl

Henriëtte Delsing, MSc.

h.delsing@logopedieovervecht.nl

Sarah Jong

s.jong@logopedieovervecht.nl

Valesca Meihuizen

v.meihuizen@logopedieovervecht.nl

Martine Jochems

m.jochems@logopedieovervecht.nl

Tessa de Lorme

t.delorme@logopedieovervecht.nl

Anne-Lieke Guiljam

a.guiljam@logopedieovervecht.nl

Eveline Buijink

e.buijink@logopedieovervecht.nl

Wietske Sorgdrager

w.sorgdrager@logopedieovervecht.nl