Verhelp je klachten met goede logopedie

De logopedisten van Logopediepraktijk Overvecht zijn specialisten in het verhelpen van alle logopedische klachten op het gebied van adem, stem, spraak, taal, slikken, gehoor, pre-logopedie en communicatie.

Maak direct een afspraak

Behandelingen

Wanneer u of uw kind stem- of keelklachten heeft, moeilijk slikt, stottert, onduidelijk spreekt, moeilijk op woorden kan komen, moeite heeft met het vormen van zinnen of een logisch verhaal, problemen heeft met horen of luisteren, lezen en schrijven, kan de logopedist u of uw kind helpen.

Klik hier voor meer informatie

Contact & Openingstijden

Maandag 8.00 – 17.30 uur
Dinsdag 8.00 – 17.30 uur
Woensdag 8.30 – 21.00 uur
Donderdag 8.30 – 17.30 uur
Vrijdag 8.30 – 17.30 uur

parkingsonNet-logo nvlf-logo kwaliteitsregister

Expertise

Meer dan 34 jaar ervaring met het verhelpen van logopedische klachten.
En de 2e praktijk in Nederland die de kwaliteitstoets heeft behaald.

Persoonlijke aandacht

Daarom wordt Logopediepraktijk Overvecht met een 9,6 beoordeeld
op de onafhankelijke beoordelingswebsite zorgkaartnederland.nl

Snel van uw klachten af

Bij Logopediepraktijk Overvecht is de gemiddelde behandelingsduur
3 weken korter dan het landelijk gemiddelde.

Wat anderen zeggen over ons:

Henriëtte is heel professioneel en erg betrokken bij haar cliënten. Zij werkt vanuit een grote drive en dat straalt zij in alles uit. Eén grote vakvrouw, die haar vak vanuit verschillende benaderingen toepast

Verina Agasi, journalist

9,6

Zorgkaartnederland.nl

Henriëtte Delsing, MSc.

h.delsing@logopedieovervecht.nl

Tessa de Lorme

t.delorme@logopedieovervecht.nl

Caroline Wietsma

c.wietsma@logopedieovervecht.nl

Robin Spaapen

r.spaapen@logopedieovervecht.nl

Pauline Bakkenhoven, MSc.

p.bakkenhoven@logopedieovervecht.nl

Anne-Lieke Guiljam

a.guiljam@logopedieovervecht.nl

Roosmarijn ter Reehorst

r.terreehorst@logopedieovervecht.nl

Wietske Sorgdrager

w.sorgdrager@logopedieovervecht.nl